-1.0 °C
Jaunumi Cenas Kontakti Dāvanu karte Noteikumi Web kameras
Gaidām ziemu!
Web kameras
Šķēršļu trase "Kokos Rieksts"

„Kokos rieksts” ir mežā izveidota šķēršļu trase, kas ir sadalīta 5 atsevišķos posmos, kuru augstums sasniedz pat 15 m no zemes. Trasēm ir dažādas sarežģītības pakāpes – lieliska iespēja pārbaudīt savu fizisko sagatavotību staigājot pa koku galotnēm.

Karabīņu drošības sistēma, kas tiek izmantota pārvietojoties šķēršļu trasē, ir īpaši droša – Francijā ražotās CliC-iT karabīnes vienmēr ir sasaistē ar trosi un nav iespējams atkabināt abas karabīnes vienlaikus.

Trasē var doties bērni, kuri ir vismaz 1 m gari. Lai izietu visas trases, augumam jābūt vismaz 1,60 m. Augumā mazākiem bērniem, kuriem pietiek spēka, bet nesasniedz atzīmēto garumu, pieaugušie drīkst palīdzēt un ieiet trasi kopā. 

Trašu apraksts:

 

Dzeltenā trase “Zemesrieksts”
Auguma ierobežojums: no 100 cm
Šķēršļu skaits: 12
Vidējais augstums no zemes: 3 m

 

Zaļā trase “Lazdu rieksts”
Auguma ierobežojums: no 100 cm
Šķēršļu skaits: 13
Vidējais augstums no zemes: 2.5 m
 

Zilā trase “Pekanrieksts”
Auguma ierobežojums: no 120 cm
Šķēršļu skaits: 13
Vidējais augstums no zemes: 6 m
 

Sarkanā trase “Valrieksts”
Auguma ierobežojums: 145 cm
Šķēršļu skaits: 16
Vidējais augstums no zemes: 8  m
 

Melnā trase “Cietais rieksts”
Auguma ierobežojums: 160 cm
Šķēršļu skaits: 15
Vidējais augstums no zemes: 12 m

Rodeļi

Patīk ātrums? Rodeļu trasē iespējams attīstīt līdz pat 40 km/h traucoties pa 315 m garo nobrauciena trasi! Ķer pozitīvas sajūtas un vēju matos! Atrakcija piemērota gan mazajiem, gan lielajiem, braucot kopā vienās kamanās ar mazākajiem vai izbaudot braucienu vienam pašam.

Kameršļūkšana

Sacenties ar draugiem vai ģimenes locekļiem, kurš pirmais sasniegs finišu, šļūcot lejā pa speciāli veidotu mākslīgā seguma trasi.

Tiroliešu nobrauciens

Tiroliešu nobrauciens ir 650 m garš nobrauciens pa trosi starp kokiem, laižoties no vienas platformas uz otru. Tas ir sadalīts 8 posmos un maksimālais sasniedzamais ātrums ir 30 km/h, atrodoties 16 m virs zemes! 

Disku golfs

Disku golfs ir aktīva spēle, kas prasa precizitāti un labu acumēru, lai trāpītu lidojošo šķīvīti kādā no 18 meža trasē izvietotajiem groziem.

Riekstukalnā to vari spēlēt ar iznomātu vai līdzi paņemtu šķīvīti.

Vāverēna ciemats

“Vāverēna ciemats” ir lielisks spēļu laukums, kur izklaidēties pavisam mazākajiem apmeklētājiem šūpojoties, lēkājot, kāpjot, šļūcot un dažnedažādi līksmojot.

Atrakcija piemērota bērniem vecumā no 2 līdz 12 gadiem.

Milzu šūpoles

Aizraujoša šūpošanās iespējama ne tikai Lieldienās - Riekstukalnā varēsi ķert adrenalīnu šūpojoties Milzu šūpolēs. 

Kvadricikli

Kvadricikli piemēroti mazajiem ātruma cienītājiem - ar tiem iespējams attīstīt līdz pat 40 km/h lielu ātrumu! Speciāli veidotajā 260 m garajā trasē varēs izbraukāties bērni vecumā no 6 gadiem, kuri nepārsniedz 60 kg svaru.  

Gumijlēkšanas batuti

Jautra atrakcija gan bērniem, gan pieaugušajiem –  iespēja taisīt trikus un sajust gravitāciju priekpilni lēkājot, esot piestiprinātam speciālās gumijas saitēs.  

Skatu tornis

Skatu tornis Riekstukalnā ir atklāts 2018. gada vasarā. Tas atrodas Riekstukalna jaunākajā daļā, Mežkalnu korē un tā augstākā platforma ir 16 m augsta, savukārt kalna kore ir 80 m vjl. No torņa paveras burvīgs skats uz Latvijas gleznaino dabu, kā arī galvaspilsētu Rīgu un tās augstākajām celtnēm.

Torņa apmeklējums ir bez maksas.

Torņa atrašanās koordinātas - LAT: 56.77502  LON 24.401669

Ziema