Priekšapmaksas rezervācija
-1.1 °C
Jaunumi Cenas Kontakti E-veikals Noteikumi Web kameras
Izbaudi ziemu!
Web kameras

Aktuālais šobrīd!

Laiks ir kļuvis siltāks un mitrāks, taču uz kalna ziema vēl turpinās! Vēršam uzmanību, ka mitrā laikā pacēlāji var smērēt apģērbu! Piebraukšanai pie Riekstukalna, lūdzam izmantot garāko ceļu caur observatoriju!

Uz trasēm sniegs vēl ir gana un naktīs, kad to būs iespējams darīt, atjaunosim sniegu, lai seguma kvalitāte ir vēl labāka! Pavasaris ir lielisks laiks atpūtai uz kalna!

Lūdzam ievērot un respektēt:

  • Pensionāriem un pensionāriem 75+ atlaides pacēlāja biļetēm tiek piemērotas tikai darba dienās!
  • Bērniem līdz 7 gadu vecumam IR jābūt aktīvai kalna apmeklējuma rezervācijai un iegādātai pacēlāja biļetei!
  • Nodarbībai ar instruktoru ir jābūt kalna apmeklējuma rezervācijai un iegādātai pacēlāja biļetei!
  • Līdzbraucējus un skatītājus lūdzam izvēlēties attālākas meža taciņas veselīgai pastaigai un nepulcēties pie trasēm!
  • Sekojam līdzi izvietotajām zīmēm un norādēm teritorijā un trasēs! 

Ragaviņu kalnu, Borderkrosa trasi un Distanču trasi šosezon NAV paredzēts atvērt. Pārējās trases ir pieejamas!

Šobrīd ir pieejami 2 veidi kā rezervēt laiku uz kalna:

- bezmaksas rezervācija mobilajā aplikācijā Bookla. Par laikiem, kad atveras rezervācijas un citu svarīgu informāciju lasi šeit.

- rezervācija ar priekšapmaksu iegādājoties biļeti www.bilesuparadize.lv. Nosacījumus un kā iegādāties lasi šeit.

Ragaviņu kalnu, Borderkrosa trasi un Distanču trasi šosezon NAV paredzēts atvērt. Pārējās trases ir pieejamas!

Slēpošanas trašu asociācija, kas apvieno visas lielākās profesionālās slēpošanas bāzes Latvijā, ir ieviesusi noteikumus, ko visas trases ir apņēmušās ievērot, lai atrašanās kalnā būtu maksimāli Covid-droša un mēs varētu garantēt jums iespēju ievērot distancēšanās prasības.  Pilnie noteikumi trasēm šeit. 

Nomas inventāru varēs saņemt un nodot ārpus telpām no nomas ēkas gala. Sekojiet norādēm! Nomā darbojas numuriņu sistēma! Iestājieties nomas rindā ~20 km pirms kalna, izmantojot mobilo aplikāciju BinaryQ. Ierodieties nomā savlaicīgi, vismaz 30 minūtes pirms rezervētā kalna apmeklējuma laika. Stāvot rindā lūdzam ievērot 2 m distanci vienam no otra! Iežogotajā nomas teritorijā un stāvot rindā uz nomu un kasi IR jālieto sejas maska!

- Nomas telpās pārģērbties diemžēl nevarēs. Aicinām saģērbties jau mājās vai pārģērbties mašīnā!

- Instruktorus rezervē kā iepriekš zvanot pa telefonu 26220000. Iespējamas ir tikai individuālas nodarbības ar pierakstu! Instruktoriem ir atzīmēts tikšanās punkts pie Iesācēju trases, nevis nomas telpās kā agrāk. Arī nodarbībai ar instruktoru ir nepieciešama kalna rezervācija! Ja vēlies atteikt nodarbību, lūdzu sūtiet sms ar laiku, cikos ir pieteikts instruktors un apmācāmā vārdu. Pieprasījums ir ļoti liels un telefonu ir grūti sazvanīt!

- Riekstu krogā ēdiens būs pieejams tikai līdzi ņemšanai. Darbojas gan jau ierastā kafejnīca nomas mājas 2.stāvā ar plašāku ēdienu klāstu, gan maza āra kafejnīca ātrām uzkodām un dzērieniem!

- Gaidot savu nobraucienu no kalna un gaidot pie pacēlāja ir jāstāv rindā vienam aiz otra, nevis blakus un ir stingri jāievēro 2 m distanci vienam no otra!

- Atgādinām, ka arī uzturoties Iesācēju trasē pieaugušajiem ir nepieciešama derīga biļete un nepieciešams rezervēt laiku!

- Atrodoties telpās, iegādājoties pacēlāja biļetes un iznomājot inventāru sejas aizsargmaska ir obligāta! Arī dodoties uz wc un kafejnīcu!

Būsim saprotoši un atbildīgi! Gan mums, gan jums šī situācija ir jauna un mēs darām visu, lai viss darbojās, taču ceram uz jūsu atsaucību, ja gadās kāda aizķeršanās!

Atpakaļ uz visām ziņām