Rezervē apmeklējuma laiku šeit!
-15.0 °C
Jaunumi Cenas Kontakti E-veikals Noteikumi Web kameras
Ziema ir klāt!
Web kameras

Strādājam!

Darba laiki tuvākajām dienām:

Piektdiena, 15.janvāris 10.00 - 20.00 (rezervācijai tiks atvērts 12.janvārī plkst. 12.00) (visi laiki rezervēti)

Sestdiena, 16.janvāris 9.00 - 20.00 (rezervācijai tiks atvērts 13.janvārī plkst. 12.00) (visi laiki rezervēti)

Svētdiena, 17.janvāris 9.00 - 20.00 (rezervācijai tiks atvērts 14.janvārī plkst. 12.00) (visi laiki rezervēti)

Pirmdiena, 18.janvāris 12.00 - 20.00 (rezervācijai tiks atvērts 15.janvārī plkst. 12.00)

No trešdienas slēpojam pa vēl vienu trasi! Ir atvērtas Galvenā, Garākā, Hobija un Iesācēju trase. Ragaviņu kalns NAV pieejams (ārkārtas situācijas laikā)! Distanču trase nav atvērta.

Kā veiksmīgi rezervēt kalna apmeklējuma laiku!

Nomas inventāru varēs saņemt un nodot ārpus telpām no nomas ēkas gala. Sekojiet norādēm! Stāvot rindā lūdzam ievērot 2 m distanci vienam no otra!

- Nomas telpās pārģērbties diemžēl nevarēs. Aicinām saģērbties jau mājās vai pārģērbties mašīnā!

- Instruktorus rezervē kā iepriekš zvanot pa telefonu 26220000. Iespējamas ir tikai individuālas nodarbības ar pierakstu! Instruktoriem būs atzīmēts tikšanās punkts pie Iesācēju trases, nevis nomas telpās kā agrāk.

- Riekstu krogā ēdiens būs pieejams tikai līdzi ņemšanai. Darbojas gan jau ierastā kafejnīca nomas mājas 2.stāvā ar plašāku ēdienu klāstu, gan maza āra kafejnīca ātrām uzkodām un dzērieniem!

- Gaidot savu nobraucienu no kalna un gaidot pie pacēlāja ir jāstāv rindā vienam aiz otra, nevis blakus un ir stingri jāievēro 2 m distanci vienam no otra!

- Atgādinām, ka arī uzturoties Iesācēju trasē pieaugušajiem ir nepieciešama derīga biļete un nepieciešams rezervēt laiku!

- Atrodoties telpās un iegādājoties pacēlāja biļetes sejas aizsargmaska ir obligāta! Arī dodoties uz wc un kafejnīcu!

Uzsākot slēpošanas trases darbu, analizējām apmeklētāju plūsmu. Šobrīd trasēs varam ielaist ne vairāk kā 45 cilvēkus vienā rezervācijas 'logā'. Tas ir optimāli, lai: mēs varētu pilnībā ievērot distancēšanās prasības; rindā pie pacēlāja nav jāstāv ilgāk kā 4 minūtes; trasē ir pietiekami brīvas vietas drošam nobraucienam. Trases zona, kas patlaban ir atvērta, ir vismaz 21500 m2, tātad vienam cilvēkam tiek atvēlēti  90 m2 ar sniegu noklātas teritorijas. Tas ir pietiekami, lai varētu brīvi slēpot un visur ieturēt pienācīgo distanci.

Būsim saprotoši un atbildīgi! Gan mums, gan jums šī situācija ir jauna un mēs darām visu, lai viss darbojās, taču ceram uz jūsu atsaucību, ja gadās kāda aizķeršanās!

Atpakaļ uz visām ziņām