Kā nokļūt Riekstukalnā

Ieskaties Google Maps

Braucot no Rīgas (no Pārdaugavas, no Daugavas kreisā krasta):

izvēlies ielu, kas ved uz ceļu Rīga – Bauska A7. Izbrauc cauri Ķekavai un aplī izvēlies 2.nobrauktuvi ar norādi uz Bausku un Kauņu. Pēc pārsimts metriem būs norāde un pagrieziens pa kreisi uz Baldoni un Skaistkalni - P89. Iebraucot Baldones centrā, labajā pusē būs redzama skola un priekšā baznīca. Pirms baznīcas pagriezies pa kreisi (pie zīmes Daugmale 12 km un Riekstukalns 3,7 km). Aptuveni pēc kilometra būs zīme "Riekstukalns 2,9 km" - te pa meža ceļu nogriezies pa kreisi vai arī seko zīmei „Riekstukalns 5,9 km”.

Braucot no Rīgas (centra puses, no Daugavas labā krasta):

izvēlies ielu, kas ved uz ceļu Rīga – Daugavpils A6. Izbraucot no Rīgas, tūlīt nogriezies pa labi - pa ceļu Jūrmala, Kauņa A5, tālāk aplī izvēlies 2.nobrauktuvi uz Jūrmalu un Kauņu. Brauc līdz nākamajam aplim un tajā izvēlies  Skaistkalnes virzienu (2.nobrauktuve). Kad nokļūsi T veida krustojumā,  pagriezies pa kreisi uz Baldoni (ceļš P89). Iebraucot Baldones centrā, labajā pusē būs redzama skola un priekšā baznīca. Pirms baznīcas pagriezies pa kreisi (pie zīmes Daugmale 12 km un Riekstukalns 3,7 km).  Aptuveni pēc kilometra būs zīme "Riekstukalns 2,9 km" - te pa meža ceļu nogriezies pa kreisi vai arī seko zīmei „Riekstukalns 5,9 km”.

Siltākos laika apstākļos tuvākais ceļš uz Riekstukalnu kļūst neizbraucams un tādēļ tiek slēgts. Lūdzam izmantot garāko ceļu, sekojot norādei "Riekstukalns 5,9 km".

Laipni lūgti Riekstukalnā!