Instruktori

Ja vēlies iemācīties pareizi slēpot vai snovot, mūsu instruktori ir Tavā rīcībā. Lūgums pirms došanās pie mums savlaicīgi rezervēt nodarbības laiku pa telefonu 26220000! Instruktoru telefons sāk darboties vienu stundu pirms kalna darba laika un darbojās līdz darba laika beigām.

Cenas

Lūgums respektēt instruktoru un citu mācīties gribētāju laiku! Ja tomēr pārdomā un nevēlies mācīties vai arī kavējies, lūdzu PIEZVANI UN ATSAKI nodarbību. 15 minūšu kavēšanās un nebrīdināšanas gadījumā instruktoram ir tiesības sarunāt citu apmācāmo. Paldies par sapratni :)

Slēpošanas instruktori

Kārlis
Par sevi: Kā Kalnu slēpošanas instruktors strādāju jau 12 gadus. Veicu apmācību bērniem, pieaugušajiem un arī grupām.

Hobijs: wakeboard, kalnu velosipēdu nobrauciens (downhill), auto un moto sports, makšķerēšana

Valoda, kurā varu veikt apmācību: latviešu, krievu un angļu.

Uldis

Par mani: esmu uzņēmējs (māju un dzīvokļu apsaimniekošana). Man ir Zalcburgas zemes slēpošanas savienības instruktora sertifikāts ( no 2012.gada). Esmu strādājis 4 sezonas Austrijas slēpošanas skolās (Zell am See un Obertauerna).

Hobijs : vindsērfings (LAT57), basketbols, kalnu riteņbraukšana (MTB), kalnu slēpošana

Valoda, kurā mācu slēpot: latviešu, vācu, krievu, (angļu vidēji).

Nora

Par sevi: Mani ziemas prieki sākās deviņu gadu vecumā, kad aktīvi sāku trenēties kalnu slēpošanā un piedalīties sacensībās. Tad, kad sapratu, ka nebūšu gluži Lindsija Vona (viena no slavenākajām un ātrākajām kalnu slēpotājām pasaulē), gribējās dalīties ziemas priekā un nu jau desmito gadu mācu slēpot no pašiem pamatiem, līdz kārtīgam, vieglam, ātram, skaistam un drošam "kārvingam" (palīdzu uzlabot slēpošanas prasmes) dažāda vecuma bērniem, pieaugušajiem un arī tiem, kas vēlas mācīties slēpot lielākā kompānijā - grupās. Esmu uzkrājusi pieredzi ne tikai mācot slēpot tepat Latvijā un arī uz lielākiem kalniem, bet arī pilnveidojot savas instruktora prasmes kursos Jaunzēlandē un vairākkārt Somijā.

Hobijs: Visa veida ziemas un ūdens sporti.

Valoda, kurā māca: Latviešu, angļu, krievu.

Gunārs
Par sevi: Esmu draudzīgs un izpalīdzīgs. Kā slēpošanas instruktors esmu nopietns un dažkārt stingrs, situācijās, kad tas ir nepieciešams, lai sasniegtu vēlamo rezultātu.
Hobijs: Nodarbojos ar dažādiem sporta veidiem - kalnu slēpošana, galda teniss, novuss - dažkārt piedalos turnīros, zvejošana, riteņbraukšana.
Valodas kurās māca:​​​​​​ Latviešu, krievu, lietuviešu (iesācēju līmenī).

Lana
Par sevi: Patīk dažādas sporta aktivitātes, vienmēr esmu gatava izpalīdzēt, ja tas ir nepieciešams. Esmu punktuāla, patīk strādāt ar bērniem.

Hobijs: Ziemā nopietni nodarbojos ar kalnu slēpošanu, snovbordu, dažkārt ar daiļslidošanu. Vasaras sezonā ar riteņbraukšanu, peldēšanu.​​​

Valodas, kurās māca: Latviešu, krievu. ​

Dāvis
Par sevi: Par Slēpošanas instruktoru Riekstukalnā strādāju jau desmit gadus, kuru laikā ir uzkrāta liela pieredze gan individuālā apmācībā, gan darbā ar slēpotāju grupām. Apmācu bērnus un pieaugušos, kā arī slēpotājus, kuri vēlas uzlabot slēpošanas tehniku.

Hobiji: Kalnu slēpošana un velobraukšana

Apmācību varu veikt latviešu, krievu un angļu valodās.

Liene

Pieredze: Strādāju par slēpošanas instruktoru septiņus gadus, Riekstukalnā jau ceturto sezonu. Riekstukalna, kalnu slēpošanas bērnu skolas  organizatore - trenere.

Sasniegumi: Dalība starptautiskās, pasaules mēroga  kalnu slēpošanas sacensībās, tai skaitā vairāki pasaules čempionāti un Vankuveras olimpiskās spēles.

Izglītība: Bakalaura grāds sporta pedagoģijā, pašlaik studēju tūrisma stratēģisko vadību maģistrantūrā. C kategorijas kalnu slēpošanas instruktora sertifikāts.

Brīvā laika pavadīšanas veids: Atpūta dabā, vēl labāk, ja tā ir spontāna un bez sagatavošanās.

Kāpēc cilvēkiem būtu jāmācas slēpot? Kalnu slēpošana ir visaptverošs un vienkārši lielisks sporta veids, ar kura palīdzību uzturēt fizisko formu un pavadīt laiku pie dabas.

Valodas: Latviešu valoda, angļu valoda, krievu valoda - sarunu valodas līmenī.

Zane

Pieredze: Par kalnu slēpošanas instruktoru strādāju no 2008. gada slēpošanas bāzē „Baiļi” un jau ceturto sezonu to daru Riekstukalnā. Esmu bērnu slēpošanas skolas trenere. Kļuvu par instruktori, jo kalnu slēpošana ir mans hobijs teju visu dzīvi. Esmu bijusi Latvijas izlases dalībniece, startējusi starptautiskās sacensībās un ieguvusi ceļazīmi uz Pasaules čempionātu un Eiropas jaunatnes olimpiādi.

Izglītība: LU bakalaura grāds komunikācijas zinātnē. Šobrīd studēju Latvijas sporta un pedagoģijas akadēmijā „Izglītības un sporta darba speciālists” (treneris). C kategorijas kalnu slēpošanas instruktora sertifikāts.

Hobijs: Skrituļslidošana, kalnu slēpošana, izpletņa lēkšana, sevis attīstīšana.

Valodas: latviešu valoda, angļu valoda un krievu valoda (sarunvalodas līmenī).

Juris

Slēpošanas un snovborda instruktors

Snovborda un slēpošanas instruktors ar 9 gadu pieredzi. Veicu slēpošanas un snovborda apmācību gan pieaugušiem, gan bērniem, pamatiemaņu apgūšanai, kā arī karvinga tehniku un frīstaila pamatlēcienus. 

Iegūts C līmeņa ISIA sertifikāts Krievijā - (starptautiskā slēpošanas snovborda instruktoru asociācija) akceptēts.

Hobiji - gatavs dzenāt jebkuru bumbu, rūcināt jebkuru motoru.

Izglītība - Bakalaurs LU- Starptautiskās ekonomiskās attiecības.

Snovborda instruktori

Kristaps 
Par sevi: Riekstukalnā par snovborda instruktoru strādāju praktiski kopš kalna pirmsākumiem. Pieredze šajā amatā ir vairāk kā 10 gadus. Palīdzu apgūt un izprast snovborda tehniku gan pieaugušajiem, gan bērniem, ar vai bez priekšzināšanām.

Hobiji: Snovbords, skeitbords, pārgājieni, velopārgājieni.

Komunicēju latviešu, angļu, krievu valodās.

 

Linda

Par sevi: Riekstukalnā par snovborda instruktoru strādāju kopš 2013. gada.
Veicu apmācību bērniem, pieaugušajiem un arī nelielām grupiņām. Esmu pozitīva un izpalīdzīga.

Hobiji: Industriālais alpīnisms,  krosfits, maratoni, geokečings un pārgājieni dabā.

Valoda, kurā varu veikt apmācību: latviešu, krievu un angļu.