Vasaras atrakcijas

No piektdienas, 17.augusta Riekstukalnā ir pieejamas vasaras atrakcijas!

Darba laiks no trešdienas līdz piektdienai no 12.00 - 20.00, brīvdienās no 10.00 - 20.00 (pirmdien un otrdien nestrādājam). Atrakciju cenas skaties šeit

Šķēršļu trase "Kokos rieksts"

„Kokos rieksts” ir šķēršļu trase, kas ir sadalīta 5 atsevišķos posmos, kuru augstums sasniedz pat 15 m no zemes. Trasēm ir dažādas sarežģītības pakāpes – lieliska iespēja pārbaudīt savu fizisko sagatavotību staigājot pa koku galotnēm.

Drošības sistēma, kura tiek izmantota pārvietojoties šķēršļu trasē, ir augstas kvalitātes karabīnes, kas strādā sinhronizētā mehānismā – Francijā ražotās CliC-iT sasaistes nav iespējams atkabināt vienlaikus, ja viena no tām tiek lietota, bet otra nē, tādējādi novēršot negadījumu skaitu un uzlabojot drošību atrodoties trasē.

Rodeļi

Patīk ātrums? Rodeļu trasē iespējams attīstīt līdz pat 40km/h traucoties pa 315 m garo nobraucienu!

Kameršļūkšana

Sacenties ar draugiem vai ģimenes locekļiem, kurš pirmais sasniegs finišu, šļūcot lejā pa speciāli veidotu mākslīgā seguma trasi.

Gumijlēkšanas batuti

Jautra atrakcija gan bērniem, gan pieaugušajiem – iespēja taisīt trikus un sajust gravitāciju.

Elektriskie kvadracikli

Bērnu kvadricikli ir pieejami pašiem mazākajiem apmeklētājiem, kuri vēlās pamēģināt auto vadīšanas prieku.

Piepūšamā atrakcija "Jampadracis mežā"

„Jampadracis mežā” ir piepūšamā atrakcija, kurā izdauzīties no visas sirds.

Skatu tornis

Skatu tornis atrodas Riekstukalna tālākajā jeb Mežkalnu virsotnē. Koordinātas: LAT: 56.77502  LON: 24.401669. Tā augstākā platforma atrodas 16 m no zemes, savukārt kalna virsotne atrodas 80 m virs jūras līmeņa. No torņa skaidrā laikā ļoti labi var redzēt Rīgu - Vanšu tiltu, televīzijas torni, Gaismas pili, baznīcu torņus un citas ēkas. Tornis paredzēts kā publiska infrastruktūra – pieejams ikvienam un bezmaksas.