Brauc ar klasi - atlaides skolu grupām!

Īpaši izdevīgs piedāvājums skolēnu grupām sākot no 20 cilvēkiem darba dienās! Grupas noteikti piesaki iepriekš pa telefonu 28777888! 

 

Pacēlāja biļete Inventāra komplekta noma
4 stundas - 5 € 4 stundas - 5 €

 

 

Skolēnu grupu noteikumi Riekstukalnā

1.       Piedāvājumā skolēnu grupām ir iekļauta pacēlāja biļete un inventāra komplekta noma par īpašu cenu: pacēlāja biļete 5 EUR uz 4 stundām un inventāra komplekta noma 5 EUR uz 4 stundām. Vienam skolēnu grupas vadītājam/skolotājam pacēlāja biļete un inventāra noma ir bez maksas.

2.       Skolēnu grupu piedāvājums ir spēkā, ja grupa sastāv no vismaz 20 skolēniem.

3.       Piedāvājumu var izmantot tikai darba dienās.

4.       Grupu ir noteikti jāpiesaka vismaz 2 dienas iepriekš zvanot uz Riekstukalna info tālruni 28777888 un jāsagaida akcepts no mūsu darbiniekiem!

5.       Pirms ierašanās Riekstukalnā, grupas vadītājam ir jāsagatavo dalībnieku saraksts, uz kā pamata tiks izsniegts inventārs nomā. Saraksta formu var lejuplādēt šeit.

6.       Ierodoties Riekstukalnā, grupas vadītājs dodas pie nomas vadītāja, nosaucot pieteiktās grupas nosaukumu un seko Riekstukalna darbinieku norādījumiem.

7.       Par pacēlāja biļetēm un inventāra nomu jānorēķinās ir grupas vadītājam vienā maksājumā Riekstukalna kasē pirms pakalpojuma saņemšanas.

8.       Uz inventāra saņemšanu visai grupai ir jāierodās vienlaicīgi. Tie, kuri neierodas laikā, inventāru var saņemt visu klientu rindas kārtībā.

9.       Inventāra komplektā ir iekļautas slēpes, zābaki un nūjas vai sniega dēlis un zābaki. Ķiveres, brilles, kombinezoni vai citi nomas priekšmeti ir jāapmaksā pēc kopējā Riekstukalna cenrāža.

10.   Apmeklējuma laikā inventārs netiek mainīts! Ja ir paņemtas slēpes pret snovbordu nemainām, kā arī otrādāk – snovbordu pret slēpēm nemainām! Inventāru var samainīt, noslēdzot atsevišķu inventāra nomas līgumu un apmaksājot to, pēc kopējā Riekstukalna cenrāža.

11.   Inventāru nododot, tas ir jānotīra no sniega un jāatdod viss komplekts reizē visai grupai vienlaicīgi. Inventārs nedrīkst būt bojāts. Bojāta inventāra gadījumā, radušos zaudējumus izvērtē nomas darbinieki. Materiālos zaudējumus sedz grupas vadītājs uz vietas Riekstukalnā.

12.   Grupas dalībniekiem, kuri slēpo vai snovo pirmo reizi vēlama ir apmācība pie instruktora. Apmācība ir jāpiesaka iepriekš, zvanot uz telefonu 26220000. Norēķini ar instruktoru ir individuāli un netiek apmaksāti Riekstukalna kasē.

13.   Grupas dalībniekiem ir jārūpējās par savu drošību, tāpēc ieteicams ir valkāt ķiveri!

14.   Atbildību par visiem grupas dalībniekiem uzņemas grupas vadītājs!

15.   Visu grupas dalībnieku pienākums ir ievērot Slēpošanas trases „Riekstukalns” lietošanas līguma vispārīgos noteikumus, kā arī Inventāra īres līguma un Skolēnu grupu noteikumus! Ar noteikumiem var iepazīties mūsu mājas lapā www.riekstukalns.lv, kā arī uz vietas Riekstukalnā! Grupas vadītāja pienākums ir iepazīstināt ar noteikumiem visus grupas dalībniekus pirms ierašanās Riekstukalnā!